Sziasztok!
Mai napi mini lecke(‘26.06.02)
Ez az év a vázák éve, mert nagyon sok vázát mutatok be. Ezzel nincs is semmi gond, hiszen a vágott virágok eléggé kimentek a divatból, de ha kell váza sokaknak nincs. Így jó ha van tartalékban több váza is.
Mára egy érdekes hézagos vázát hoztam nektek. Attól hézagos, hogy bizonyos helyeken megemeltem a fonást és kis hézagokat hagytam ki. A tartópálcák száma páros.Amikor készen lett, akkor helyenként feketével és ezüsttel festegettem foltokban.
Rika




